Ostatnio w te upały moja ulubiona czynność to bezczynność 😃
A tak poważnie to zaczytywanie się w literaturze najbardziej mi odpowiada 📖
Do tego kawa, moja ulubiona miejscówka na balkonie i zapach piwoni ☕️
Często sięgam po biografie, bo to jeden z moich ulubionych gatunków 🩷
"Pierwsza dama w rozmowie z Emilią Padoł", to publikacja, która nie ogranicza się wyłącznie do dekady spędzonej w Pałacu Prezydenckim (1995–2005), lecz prowadzi czytelnika przez całe życie Jolanty Kwaśniewskiej. Młodość w Trójmieście, trudne początki w Warszawie, wejście w politykę i wielki świat oraz codzienność pierwszej damy i życie po prezydenturze to główne wątki tej powieści.
Książką tą ma ogromną wartość sentymentalną i dokumentalną, ale też sporą dawkę humoru. Czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie ponieważ jest ciepła i inspirująca. Mimo, że momentami unika trudnych pytań , to przedstawia portret kobiety inteligentnej, zdeterminowanej i pracowitej.
Polecam 💕
Komentarze
Prześlij komentarz